Please enable JS

HAKKIMIZDA

KİMYATİC

Kimya sanayi, doğal veya sentetik hammaddeleri kullanıp diğer imalat sektörlerinin ve tüketicinin ihtiyacını karşılamak üzere üretim ve değişim yapan bir sektördür.

Geniş bir yelpazede üretim yapan kimyasal sanayii sektörü, çiftçiler için pestisitler ve gübreler, sağlık sektörü için ilaçlar, tekstil endüstrisi için sentetik boyar maddeler ve lifler, kozmetik endüstrisi için sabunlar ve güzellik yardımcıları, gıda sanayi için sentetik tatlandırıcılar ve tatlar, ambalaj endüstrisi için plastikler, kimyasallar ve otomobil endüstrisi için yapay kauçuk gibi birçok alanda üretim yapmaktadır.

Kimyatic, geçmişten bugüne taşıdığı tecrübesi, bilgi birikimi, geniş lojistik ağı ve finansal yapısıyla müşterilerinin hammadde taleplerini en ideal koşullarda karşılamaktadır. Dünyanın birçok noktasından kapı teslim anlayışı ile ürün temin edebilen Kimyatic, oldukça geniş üretici bağlantısına sahiptir. Müşterilerinin talep ve ürün özelliklerine göre en efektif iş modellerini oluşturan Kimyatic, lojistik sektöründeki deneyimiyle de ürünün yapısına göre taşıma modları sunmaktadır. Ayrıca müşterileri ile kurduğu kesintisiz iletişim ağı, yüksek kalitedeki hizmet standartları ile sektörde farkındalık yaratmayı hedeflemektedir.
img